رفتن به محتوای اصلی
فراخوان آرت فیر هنرهاى تجسمى استانبول

فراخوان آرت فیر هنرهاى تجسمى استانبول

ARTCONTACT استانبول یک نمایشگاه بین المللی هنر معاصر و سکویی برای تقویت و توسعه محیط هنری و بازار هنر منطقه و کشورهای همسایه است. نمایشگاه بین ۲۷ -۳۰مى۲۰۲۱ مصادف با ۶ تا ٩ خرداد ١۴٠٠ در Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi Yenikapi استانبول برگزار می شود که یکی از مکانهای معاصر مناسب برای نمایشگاههای هنری است که دسترسی آسان به آن، بیش از ده هزار متر مربع بدون ستون و با سقف شانزده متر ارتفاع، در یک فضای بسته و در حال آماده سازی است.

مهلت: ١٠ بهمن ۱۳۹۹

موزه ها، گالرى ها و کمپانى هاى هنری می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند، جایی که هنرمندان می توانند زیر سقف گالری ها شرکت کنند. . آثار نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی،گرافیک، ویدئو آرت و هنر دیجیتال، و بسیاری از اشکال دیگر با بیان هنری، با نتیجه دقیق توسط کمیته انتخاب، ارائه خواهد شد.

مزایا آرت فیر هنرهاى تجسمى استانبول

  • مدرک بین المللى از ARTCONTACT
  • فروش بالاى آثار که هر ساله توسط خریداران و مجموعه داران انجام میشود
  • آشنایى با گالرى داران از سرتاسر دنیا و کشورهاى اروپایى
  • امکان نمایش آثار هنرمندان ایرانى در کنار آثار آرتیست هاى شاخص جهان

 نحوه شرکت در آرت فیر ARTCONTACT هنرهاى تجسمى استانبول

جهت شرکت هنرمندان میتوانند تصویر آثار خود را به شماره واتساپ و یا تلگرام درج شده ارسال کنند بعد از بررسى توسط کارشناسان در صورت تایید به هنرمند اطلاع داده خواهد شد.

هزینه شرکت بعد از تاییدیه به هنرمندان راه یافته اعلام خواهد شد. پذیرش بسیار محدود و کاملا گزینشى میباشد همچنین سطح کیفى آثار بسیار حائز اهمیت میباشد جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با خانم نصراللهى از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط بر قرار نمایید.

تلگرام: ۰۹۳۶۰۲۷۷۲۴۷

واتساپ: ۰۹۳۶۰۲۷۷۲۴۷

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام: pegana_art

وبسایت: www.pegana-art.com

تلفن تماس: ۰۰۹۰۵۳۶۹۸۲۷۹۰۹

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید